خیاطی آسان

روشهای دوخت سریع


بهترین روش یادگیری خیاطی جدا از اینکه چه متدی کار میکنید (مولر . گرلاوین .مولر پیشرفته .ایتالیایی و …….) روشیه که زود بتونید به نتیجه نهایی برسید .

بعضی از روشهای دوخت از قدیم رایج بودن و در بعضی از آموزشگاهها این روش ها همچنان ادامه دارد .مثل روشهای:کوک شل . کوک زدن . کاربن کردن الگو  و …..

این روشها شاید برای شروع کار و افراد مبتدی کمی مناسب باشد ولی معایبی دارد از جمله اینکه این کارها بسیار وقت گیر هستن و اینکه خیلی دقیق نیستن و یکی از بدترین روشهای انتقال الگو روی پارجه روش کاربن کردن است چرا که باعث کثیف شدن پارچه میشود و بسیاری از رد های کاربن حتی با بارها شستن از روی پارچه پاک نمیشوند .

با این روشهای دوخت شما نمیتونید دوختهای تمیز و بدون  ایراد و اصطلاحا مزون دوزی داشته باشید .

 

پس چه روشی برای دوخت مناسبه ؟؟

امروزه خیاطی و دوخت به  یک علم بسیار جذاب تبدیل شده و روشهای دوخت هم مدام در حال به روز شدن هستن .

در این روشهای جدید دوخت شما حتی با شروع دوره مبتدی خیاطی به نام نازک دوز از هیچ کدام از روشهای بالا برای انتقال الگو روی پارچه و دوخت استفاده نمیکنید .بلکه از همان ابتدا و شروع کار آموزش میبینید که دوختهای مزون دوزی انجام بدید و نهایت کار بسیار شکیل و تمیزی داشته باشید .

در آموزشگاه مهرخاتون سعی کردیم هنرجویان از همان ابتدای کار و روشهای دوخت حرفه ای و مزونی رو یاد بگیرند تا بتونند زودتر به نتیجه برسند و در نهایت کار بدون ایرادی داشته باشند .

 

 پس برای یادگیری خیاطی و انتخاب آموزشگاه مناسب این موارد رو در نظر داشته باشید و آموزشگاهی رو انتخاب کنید که آموزشهای کاملا به روز رو آموزش بدهند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

      Clicky